Design pecí a kamen

Výhodou našich staveb je velká rozmanitost a přizpůsobivost přání zákazníka. Každá stavba je tak originál podle vašich přání. Využíváme různé materiály, jako např. cihly, kámen, stěrky a hliněné omítky, recyklovaný materiál – staré cihly apod. Materiály lze i libovolně kombinovat, např. cihlu s omítkou, kámem s hlínou, apod. Vytvářet různé rampy, niky a poličky není žádný problém.

Jsme připraveni vyhovět i požadavkům majitele moderní stavby, která si žádá minimalistický design. Vše je na dohodě a konzultaci, nebráníme se ničemu. Naším přáním je spokojený zákazník.

Pokud chce majitel ušetřit, nebo se chce na stavbě manuálně podílet, můžeme postavit hrubou stavbu pece se všemi tahy a instalací hardwaru, a na majiteli pak zůstává designová stránka věci, dokončí si svépomocí.

Zásadní informace je, že všechna topidla jsou zděná, akumulační a zděné je i ohniště. Nepoužíváme krbovou vložku. Akumululační základ z šamotových cihel je následně obestaven vybraným materiálem – cihly, kámen, kachle. Cihly lze pak překrýt ještě omítkou klasickou či hliněnou, přípradně vytvářet nespočet kombinací. Fantazii se meze nekladou.

Ukázka realizací